Zespół Szkół Zawodowych w Ornecie

Centrum Kształcenia Ustawicznego

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Dzień wolontariusza 2018

AddThis Social Bookmark Button

W dniu 5 grudnia 2018 roku z okazji Dnia Wolontariusza odbyły się w naszej szkole warsztaty świąteczne. Mieliśmy zaszczyt gościć podopiecznych oraz opiekunów Środowiskowego Domu Samopomocy z Henrykowa. W czasie warsztatów odbył się pokaz pierwszej pomocy przygotowany przez Joannitę pana Eneasza Rybaczuka. Odbyło się szkolenie układania serwetek w choinkę oraz przygotowywanie stroików świątecznych. Bardzo dziękujemy wszystkim za pomoc oraz uczestnictwo w warsztatach.

R.S.

 
Reklama
v1.jpg

Patron Technikum Informatycznego

Reklama
Reklama

Ankieta dla kandydatów ZSZ CKU w Ornecie

Laboratorium edukacyjne ECDL

Reklama

Licznik odwiedzin

Dzisiaj4
Wczoraj13
Wizyt w tygodniu102
Wizyt w miesiącu109
Łącznie wizyt58341