Zespół Szkół Zawodowych w Ornecie

Centrum Kształcenia Ustawicznego

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Europejski Dzień Zdrowego Jedzenia i Gotowania 2018

AddThis Social Bookmark Button

Dnia 21 listopada 2018r. w naszej szkole obchodziliśmy Europejski Dzień Zdrowego Jedzenia i Gotowania. Z tej okazji zaprosiliśmy do szkoły Panią Magdalenę Wiśniewską-Chołody
z Poradni Dietetycznej Dobry Dietetyk, która omówiła zasady zdrowego jedzenia. Dużo miejsc poświęciła uświadamianiu młodzieży czym są dobre nawyki żywieniowe i jak ważną rolę w naszym życiu pełni regularne spożywanie posiłków. Istotnym momentem prelekcji były uwagi na temat konsekwencji płynących ze złej diety.
Ciekawym punktem obchodów Europejskiego Dnia Zdrowego Jedzenia i Gotowania były warsztaty żywieniowe. Uczniowie wraz z Panią Dietetyk mieli okazję zastosować wcześniej zdobytą wiedzę w zadaniach praktycznych. Wspólnie przyrządzili kilka smacznych, a przede wszystkim zdrowych posiłków.

Organizatorem spotkania była Pani Katarzyna Leszczyńska.

Opublikowane przez: R.S.

 
Reklama
v1.jpg

Patron Technikum Informatycznego

Reklama
Reklama

Ankieta dla kandydatów ZSZ CKU w Ornecie

Laboratorium edukacyjne ECDL

Reklama

Licznik odwiedzin

Dzisiaj4
Wczoraj13
Wizyt w tygodniu102
Wizyt w miesiącu109
Łącznie wizyt58341