Dzień Edukacji Narodowej 2018

Dnia 15 października 2018r. w Zespole Szkół Zawodowych CKU odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. W uroczystości wzięli udział nauczyciele, pracownicy szkoły oraz uczniowie naszej szkoły. Uczniowie zaprezentowali swoje talenty artystyczne, przedstawiając nam ideał ucznia, marzenia nauczyciela i śpiewając. Cały program artystyczny otrzymał gromkie brawa, a uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Ornecie swoim śpiewem podbili serca widowni.

Dyrektor szkoły Pani Krystyna Badyda wręczyła nagrody wyróżnionym nauczycielom i pracownikom obsługi. Podziękowała także młodzieży za przygotowanie uroczystości.

Dziękujemy wszystkim uczniom biorącym udział w przygotowaniu akademii oraz tym, którzy przybyli na uroczystość pomimo dnia wolnego od zajęć dydaktycznych.

R.S.