Zespół Szkół Zawodowych w Ornecie

Centrum Kształcenia Ustawicznego

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Dzień Chłopaka 2018

AddThis Social Bookmark Button

Dzień Chłopaka to okazja do szaleństw i wygłupów. Tak też było w naszej szkole. Dziewczyny zorganizowały całą masę konkurencji, żeby sprawdzić umiejętności facetów z naszej szkoły. Generalnie szło im całkiem dobrze - pletli warkocze, obierali jabłka i wiązali krawaty, czyli wszystko to co powinien potrafić prawdziwy facet.

JS RS

 
Reklama
v1.jpg

Patron Technikum Informatycznego

Reklama
Reklama

Ankieta dla kandydatów ZSZ CKU w Ornecie

Reklama

Laboratorium edukacyjne ECDL

Reklama

Licznik odwiedzin

Dzisiaj7
Wczoraj16
Wizyt w tygodniu114
Wizyt w miesiącu527
Łącznie wizyt56873