Zespół Szkół Zawodowych CKU w Ornecie

Rekrutacja 2017

Matura 2017

Matura 2017

Skończył się długi weekend majowy,

matury czas zacząć.

Harmonogram egzaminów maturalnych 2017 r.

Tydzień z ECDL

ecdlOd dzisiaj (20.03.2017) rozpoczyna się w naszej szkole akcja Dni otwarte ECDL. Stanowi ona element obchodów Światowego Dnia Społeczeństwa Informacyjnego.

W ramach akcji uczniowie zapoznają się z ideą oraz historią ECDL, listą dostępnych certyfikatów oraz ścieżkami certyfikacji. Możliwe też będzie sprawdzenie swojej wiedzy z zakresu ICT w ramach egzaminów próbnych ECDL.

Koordynatorem akcji jest Egzaminator ECDL oraz wieloletni członek PTI - Jacek Sochacki.

Przy okazji warto podkreślić, że Zespół Szkół Zawodowych CKU w Ornecie uczestniczy w programie Klasa z ECDL. Uczestnictwo w programie umożliwia naszym uczniom zdobywanie certyfikatów po znacznie niższych cenach. Od początku 2017 roku uczniowie nasi mogą zdawać egzaminy w Edukacyjnym Laboratorium ECDL uruchomionym w naszej szkole.

Certyfikat Laboratorium Edukacyjne ECDL

Certyfikat Klasa z ECDLpti

JS

Szkolenia i staże z UE

Flaga UEDyrektor ZSZ CKU w Ornecie ogłasza nabór chętnych do udziału w projekcie, w ramach którego można nabyć dodatkowe kwalifikacje zawodowe poprzez udział w różnego rodzaju kursach i szkoleniach.

Warunkiem udziału w ww. projekcie jest odbycie przez uczestników 160-godzinnego stażu zawodowego w firmach wybranych przez uczestników, bądź wskazanych przez szkołę. Za odbyty staż uczeń otrzyma stosowne wynagrodzenie, ponadto otrzyma środki finansowe na wszelkie wydatki związane ze stażem.

Oferta kursów i szkoleń dostępna poniżej, ponadto można przedstawić swoje propozycje (np. Kurs prawa jazdy, kurs diagnosty samochodowego i inne).

Zgłoszenia chętnych do projektu proszę składać na powyższy e-Mail w terminie do piątku 27 stycznia 2017r.

Lista dostępnych szkoleń

JS

Dyrektor ZSZ CKU w Ornecie ogłasza nabór chętnych do udziału w projekcie, w ramach którego można nabyć dodatkowe kwalifikacje zawodowe poprzez udział w różnego rodzaju kursach I szkoleniach. Warunkiem udziału w ww. Projekcie jest odbycie przez uczestników 160-godzinnego stażu zawodowego w firmach wybranych przez uczestników, bądź wskazanych przez szkołę. Za odbyty staż uczeń otrzyma stosowne wynagrodzenie, ponadto otrzyma środki finansowe na wszelkie wydatki związane ze stażem. Oferta kursów I szkoleń dostępna na szkolnym Facebooku, ponadto można przedstawić swoje propozycje ( np. Kurs prawa jazdy, kurs diagnosty samochodowego I inne). W projekcie udział mogą wziąć uczniowie obecnych klas pierwszych I drugich technikum I zasadniczej szkoły zawodowej. Uczniów klasy obecnej trzeciej proszę o osobisty kontakt z dyrektorem szkoły na adres: zsz.orneta@wp.pl. Zgłoszenia chętnych do projektu składać mailowo w terminie do piątku 27 stycznia 2017r.