Zespół Szkół Zawodowych w Ornecie

Centrum Kształcenia Ustawicznego

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Zespół Szkół Zawodowych CKU w Ornecie

Rekrutacja 2017

AddThis Social Bookmark Button

Rekrutacja 2017

 

Matura 2017

AddThis Social Bookmark Button

Matura 2017

 

Skończył się długi weekend majowy,

matury czas zacząć.


Harmonogram egzaminów maturalnych 2017 r.

 

Tydzień z ECDL

AddThis Social Bookmark Button

ecdlOd dzisiaj (20.03.2017) rozpoczyna się w naszej szkole akcja Dni otwarte ECDL. Stanowi ona element obchodów Światowego Dnia Społeczeństwa Informacyjnego.

W ramach akcji uczniowie zapoznają się z ideą oraz historią ECDL, listą dostępnych certyfikatów oraz ścieżkami certyfikacji. Możliwe też będzie sprawdzenie swojej wiedzy z zakresu ICT w ramach egzaminów próbnych ECDL.

Koordynatorem akcji jest Egzaminator ECDL oraz wieloletni członek PTI - Jacek Sochacki.

Przy okazji warto podkreślić, że Zespół Szkół Zawodowych CKU w Ornecie uczestniczy w programie Klasa z ECDL. Uczestnictwo w programie umożliwia naszym uczniom zdobywanie certyfikatów po znacznie niższych cenach. Od początku 2017 roku uczniowie nasi mogą zdawać egzaminy w Edukacyjnym Laboratorium ECDL uruchomionym w naszej szkole.

Certyfikat Laboratorium Edukacyjne ECDL

Certyfikat Klasa z ECDLpti

JS

 

Szkolenia i staże z UE

AddThis Social Bookmark Button

Flaga UEDyrektor ZSZ CKU w Ornecie ogłasza nabór chętnych do udziału w projekcie, w ramach którego można nabyć dodatkowe kwalifikacje zawodowe poprzez udział w różnego rodzaju kursach i szkoleniach.

Warunkiem udziału w ww. projekcie jest odbycie przez uczestników 160-godzinnego stażu zawodowego w firmach wybranych przez uczestników, bądź wskazanych przez szkołę. Za odbyty staż uczeń otrzyma stosowne wynagrodzenie, ponadto otrzyma środki finansowe na wszelkie wydatki związane ze stażem.

Oferta kursów i szkoleń dostępna poniżej, ponadto można przedstawić swoje propozycje (np. Kurs prawa jazdy, kurs diagnosty samochodowego i inne).

W projekcie udział mogą wziąć uczniowie obecnych klas pierwszych I drugich technikum I zasadniczej szkoły zawodowej.

Uczniów klasy obecnej trzeciej proszę o osobisty kontakt z dyrektorem szkoły na adres: zsz.orneta@wp.pl.

Zgłoszenia chętnych do projektu proszę składać na powyższy e-Mail w terminie do piątku 27 stycznia 2017r.

Lista dostępnych szkoleń

JS

Dyrektor ZSZ CKU w Ornecie ogłasza nabór chętnych do udziału w projekcie, w ramach którego można nabyć dodatkowe kwalifikacje zawodowe poprzez udział w różnego rodzaju kursach I szkoleniach. Warunkiem udziału w ww. Projekcie jest odbycie przez uczestników 160-godzinnego stażu zawodowego w firmach wybranych przez uczestników, bądź wskazanych przez szkołę. Za odbyty staż uczeń otrzyma stosowne wynagrodzenie, ponadto otrzyma środki finansowe na wszelkie wydatki związane ze stażem. Oferta kursów I szkoleń dostępna na szkolnym Facebooku, ponadto można przedstawić swoje propozycje ( np. Kurs prawa jazdy, kurs diagnosty samochodowego I inne). W projekcie udział mogą wziąć uczniowie obecnych klas pierwszych I drugich technikum I zasadniczej szkoły zawodowej. Uczniów klasy obecnej trzeciej proszę o osobisty kontakt z dyrektorem szkoły na adres: zsz.orneta@wp.pl. Zgłoszenia chętnych do projektu składać mailowo w terminie do piątku 27 stycznia 2017r.

 


Strona 1 z 31
Reklama
v1.jpg

Patron Technikum Informatycznego

Reklama

Laboratorium edukacyjne ECDL

Reklama

Licznik odwiedzin

Dzisiaj10
Wczoraj37
Wizyt w tygodniu137
Wizyt w miesiącu370
Łącznie wizyt44213