Zespół Szkół Zawodowych CKU w Ornecie

Szkolenia i staże z UE

Flaga UEDyrektor ZSZ CKU w Ornecie ogłasza nabór chętnych do udziału w projekcie, w ramach którego można nabyć dodatkowe kwalifikacje zawodowe poprzez udział w różnego rodzaju kursach i szkoleniach.

Warunkiem udziału w ww. projekcie jest odbycie przez uczestników 160-godzinnego stażu zawodowego w firmach wybranych przez uczestników, bądź wskazanych przez szkołę. Za odbyty staż uczeń otrzyma stosowne wynagrodzenie, ponadto otrzyma środki finansowe na wszelkie wydatki związane ze stażem.

Oferta kursów i szkoleń dostępna poniżej, ponadto można przedstawić swoje propozycje (np. Kurs prawa jazdy, kurs diagnosty samochodowego i inne).

Zgłoszenia chętnych do projektu proszę składać na powyższy e-Mail w terminie do piątku 27 stycznia 2017r.

Lista dostępnych szkoleń

JS

Dyrektor ZSZ CKU w Ornecie ogłasza nabór chętnych do udziału w projekcie, w ramach którego można nabyć dodatkowe kwalifikacje zawodowe poprzez udział w różnego rodzaju kursach I szkoleniach. Warunkiem udziału w ww. Projekcie jest odbycie przez uczestników 160-godzinnego stażu zawodowego w firmach wybranych przez uczestników, bądź wskazanych przez szkołę. Za odbyty staż uczeń otrzyma stosowne wynagrodzenie, ponadto otrzyma środki finansowe na wszelkie wydatki związane ze stażem. Oferta kursów I szkoleń dostępna na szkolnym Facebooku, ponadto można przedstawić swoje propozycje ( np. Kurs prawa jazdy, kurs diagnosty samochodowego I inne). W projekcie udział mogą wziąć uczniowie obecnych klas pierwszych I drugich technikum I zasadniczej szkoły zawodowej. Uczniów klasy obecnej trzeciej proszę o osobisty kontakt z dyrektorem szkoły na adres: zsz.orneta@wp.pl. Zgłoszenia chętnych do projektu składać mailowo w terminie do piątku 27 stycznia 2017r.

Pilotaż programowania

Logo Pilotaż programowania

Praca w wakacje

Oferta wakacyjnego zatrudnienia na terenie Niemiec w 2017 roku.

Oferta skierowana jest do uczniów szkół ponadgimnazjalnych o profilu technicznym i zawodowym (z wyłączeniem szkół ogólnokształcących) oraz studentów.

Oferta zatrudnienia

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia,

Szampańskiej Zabawy Sylwestrowej,

i Szczęśliwego Nowego 2017 Roku

Życzymy wszystkim uczniom, rodzicom, absolwentom, przyjaciołom szkoły,

nauczycielom i pracownikom administracji.