Dzień Edukacji Narodowej w ZSZ

Młodzież naszej szkoły sprawiła, że dzisiejszy dzień był wyjątkowy.

Podczas uroczystości, poświęconej nauczycielom i pracownikom niepedagogicznym, uczniowie klas pierwszych złożyli uroczyste ślubowanie.

• W imieniu informatyków ślubowanie złożyli: Aleksander, Adam, Rafał, Tomek i Dawid.
  • W imieniu energetków przyrzekali: Bartosz, Gabriel, Szymon, Jakub, Julian i Michał
  • W imieniu logistyków obiecywali: Dominik, Adam, Kacper, Julia, Roksana i Zuzanna.

Aniela, która reprezentowała wszystkich uczniów klas pierwszych złożyła serdeczne podziękowania za ciepłe i serdeczne przyjęcie zarówno przez dyrekcję, nauczycieli jak i przez starszych kolegów.
Symboliczne ślubowanie złożyli również wychowawcy klas pierwszych: Pani Ałła Kijanko, Pani Paulina Andrzejewska, Pani Alicja Niedźwiecka i Pan Zbigniew Stawski.
Pani Dyrektor Szkoły Krystyna Badyda przywitała wszystkich pierwszoklasistów w gronie pełnoprawnych uczniów ZSZ. Życzyła im sukcesów i wytrwałości  w zdobywaniu wiedzu.
Dyrektor Szkoły pogratulowała wszystkim nauczycielom wytężonej pracy w krzewieniu wiedzy, a pracownikom administracji i obsługi sumiennego wykonywania swoich obowiązków. Niektórych z nich uhonorowała Nagrodą Dyrektora Szkoły. Wszystkim serdecznie gratulujemy.
Nad całością czuwali prowadzący część oficjalną dzisiejszego apelu: Paulina Postek i Kacper Wiśniewski.
Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego Jakub Bogdanowicz złożył życzenia nauczycielom w imieniu wszystkich uczniów ZSZ.
Dzisiejszy dzień był niesłychanie cudny za sprawą naszych uczniów, którzy w piękny myzyczno-liryczny sposób docenili swoich nauczycieli.
Część artystyczna ,,Koncert życzeń ''była prowadzona przez Adę i Piotrka, którzy byli konferansjerami zapowiadającymi występy artystów.

Patrycja Ciecierska, Maja Dziedzic oraz męski głos Wojciecha Sytczyka podbiły dziś serca całej szkoły. Nikoka Siwik była cudownym wsparciem wokalnym oraz akompaniacyjnym na gitarze klasycznej.
Wojciech Sytczyk dał się również poznać jako genialny klawiszowiec. Paulina Postek to dziewczyna z piękną dykcją, która zawsze przenosi słuchaczy w inny wymiar podczas recytacji poezji.
Blasku dzisiejszej uroczystości dodał bardzo elegancji poczet sztandarowy, czyli Szymon Szeremeta, Wiktoria Janowska i Patrycja Jaglińska.
Dzisiejszy dzień był piękny dzięki uczniom, którzy wspaniale prowadzili apel, czytali, recytowali, grali, śpiewali a nade wszystko wspaniale byli ubrani.
Dziś nasza szkoła błyszczała pełnią galowego stroju.