Studniówka 2020

17 stycznia 2019r. w Gościńcu Warmińskim odbył się Bal Studniówkowy uczniów klasy czwartej technikum informatycznego i technikum logistycznego w Zespole Szkół
Zawodowych CKU w Ornecie.

Dyrektor ZSZ Pani Krystyna Badyda przywitała serdecznie wszystkich wychowawców, nauczycieli, rodziców, a przede wszystkim maturzystów. Gorące powitanie popłynęło do Pana Łukasza Sidorowicza – byłego wychowawcy czwartaków oraz byłej Pani dyrektor Elżbiety Fijarczyk.

Dyrektor szkoły przypomniała maturzystom, że studniówka zawsze stanowiła granicę, po przekroczeniu której żarty się kończą, a rozpoczyna się czas ciężkiej pracy, nauki i nieubłagalnie zbliżającego się egzaminu dojrzałości. Z uśmiechem na twarzy i stanowczością w głosie przypomniała uczniom, że po balu będzie czekać ich tylko jedna prosta przed maturą i że nie odetchną aż przekwitną kasztany.

Podkreśliła jednak, że tego wieczoru mogą zapomnieć o książkach, testach i mogą myśleć tylko o dobrej zabawie. Życzeniami niezapomnianych wrażeń , radości i  uśmiechu Dyrektor szkoły otworzyła Bal Studniówkowy 2020. Trwale zapisujących się w pamięci obrazów i emocji dostarczył wszystkim pięknie wykonany polonez.