Młodzież ZSZ sprząta las

Dzięki ogromnemu zaangażowaniu Pani Iwony Szcząchor uczniowie naszej szkoły mogli kolejny raz włączyli się w akcję Sprzątanie Świata.

Uczniowie klas:

• III TI/TL,
  • II TI/TL oraz
  • III BS

wraz ze swoimi niezawodnymi opiekunami:
Katarzyną Leszczyńska, Pauliną Andrzejewską, Alicją Niedźwiecką, Robertem Sielickim i Wojciechem Kijanko opuścili dziś mury szkoły i udali się do lasu, by zaprowadzić w nim porządki.
Akcja została poprzedzona prelekcją Pani Anny Dobrzenieckiej specjalisty służby leśnej, która poprzez swój uśmiech i merytoryczne przygotowanie bardzo szybko zdobyła sympatię naszych uczniów.

Dzięki wielkiemu wsparciu nadleśniczego Artura Poddubiuka młodzież mogła wtorkowy dzień spędzić bardzo pożytecznie sprzątając ornecki las, poznając historię akcji i rozważając jej istotę. Nagrodą za dobrze wykonane zadanie było ognisko i pieczenie kiełbasek.
Serdecznie dziękujemy za piękny i mądry dzień oraz liczymy na dalszą współpracę.