Fenomenalny występ uczniów ZSZ podczas Festiwalu Polskiej Piosenki Literackiej

Nikola Siwik i Paweł Ulewicz to dwójka fantastycznych i bardzo utalentowanych młodych ludzi, którzy podczas festiwalu zajęli zaszczytne
I miejsce w kategorii zespoły. Paweł i Nikola grali i wygrali z Wokalnym Zespołem Kameralnym.

Nikola i Paweł oprócz tego, że kształcą się w zawodzie technik logistyk, to są absolwentami Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Lidzbarku Warmińskim. Swoją przygodę z muzyką zaczęli bardzo wcześnie-Pawel w wieku 6 lat, a Nikola mając 7 lat.

Podczas festiwalu Nikola akompaniowała wokalistą na gitarze. Nie jest to jedyny instrument muzyczny, na którym gra. Nikola perfekcyjnie gra na fortepianie oraz saksofonie.

Natomiast Paweł akompaniował wokalistą na perkusji. Paweł genialnie radzi sobie zarówno na ksylofonie, kotłach, jak i pianinie.

Warto też wspomnieć, że oprócz umiejętności grania,to Nikola przepięknie śpiewa, a Paweł ma dryg do pisania. Obydwoje też mają wyczucie rytmu w tańcu.

Jednym słowem ... jesteśmy z Was bardzo dumni i kochamy chwalić się Wami całemu światu. Jesteście młodymi ludźmi z pasjami, którzy są inspiracją nie tylko dla rówieśników, ale i dla dorosłych, że warto dążyć do celów i ciągle się rozwijać.

Gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne Wasze występy