Podsumowanie szkolnego turnieju e-Sportowego

Podczas czwartkowego apelu Pan Jacek Sochacki, który był głównym koordynatorem szkolnego turnieju Country Strike dokonał jego podsumowania .

Uczniowie klas III i IV technikum informatycznego od listopada rywalizowali między sobą o zaszczytne miejsca.

Turniej został realizowany dzięki wsparciu Rady Rodziców, która ufundowała dostęp do serwera turniejowego oraz poznańskiej firmy ProData sp. z o.o., która ufundowała nagrody oraz domenę i hosting strony www projektu.

Szczególne podziękowania należą się Panu Tomaszowi Gołdynowi - dyrektorowi handlowemu oraz Pani Aleksandrze Karnabal - specjalistce d/s marketingu oczywiście w firmie ProData sp. z o.o.

1 miejsce

3. Maciej Zysk 3titlp
4. Alan Redzisz 3titlp
5. Konrad Kuzniewski 3titlp

Gratulujemy zwycięzcom, a Radzie Rodziców ZSZ oraz firmie ProData za pomoc i wsparcie.