Dzień Zdrowego Żywienia i Gotowania

Uczniowie klasy I TI/ TL , II TI, II TL oraz III TI/TL P pod okiem nauczycieli Pana Marka Paluszka, Pani Barbary Popiel i Pani Pauliny Andrzejewskiej przygotowali apel poświęcony zdrowemu żywieniu.

Po raz kolejny młodzież ZSZ pokazała, że jest kreatywna i odznacza się dużą dawką poczucia humoru.

Ada Hawryluk, Oliwia Roman, Piotr Pawłowski, Wiktoria Biryndo i Paulina Postek wykazali się piękną barwą głosu, wspaniałą dykcją i właściwym tempem recytacji.

Iga Madrak zyskała miano Odkrycia Roku ZSZ. Serce uczennicy jest przepełnione wrażliwością liryczną. Iga jest autorką kilku utworów poetyckich. Jeden z nich został odczytany podczas dzisiejszego apelu i wzbudził zachwyt wszystkich słuchaczy. Gratulujemy talentu.

Nikola Siwik i Hubert Ciok to duet, którego życie przepełnione jest muzyką i śpiewem. Nikola i Hubert mają doskonałe poczucie rytmu, a słuchanie ich śpiewu daje dużo radości każdemu, kto ich tylko usłyszy.

Łukasz Woźny, Adam Ostrouch, Michał Gąsior i Igor Ziemianowicz to dokonały kwartet, który zaraża energią. Ci wspaniali chłopcy wykonali układ taneczny podczas dzisiejszym apelu. Sami stworzyli choreografię i ubrani w uśmiech sprawili, że nawet nauczyciele chcieli z nimi zatańczyć.

Podczas dzisiejszego apelu został rozstrzygnięty konkurs plastyczny na profilaktycznym plakat z zakresu zdrowego stylu życia. Pomysłodawcą konkursu była Pani Pedagog Szkoły, która zadbała, by najlepsi z najlepszych otrzymali fantastyczne statuetki i piękne dyplomy.

Atrakcją apelu był również miły prezent dla każdego ucznia naszej szkoły w postaci jabłka. Miłym urozmaiceniem był mini konkurs z wiedzy o warzywach i owocach.

Dyrekcja, Nauczyciele i Uczniowie serdecznie dziękują wszystkim aktorom za bardzo mądry i emocjonujący apel. Podziękowania płyną również do nauczycieli, którzy byli wsparciem dla wystepujacych.