Towarzyski Turniej Piłki Nożnej w ZSZ

W środę odbył się Towarzyski Turniej Pilki Nożnej o Puchar Dyrektora Szkoły. Inicjatorem i głównym organizatorem imprezy sportowej był Pan Wojciech Kijanko.

W turnieju brali udział przedstawiciele firm zaprzyjaźnionych z naszą szkołą: PRDB Orneta, PORKON Orneta, NADLEŚNICTWO Orneta.

Serdecznie dziękujemy Panu Pawłowi Sadowskiemu, członkowi zarządu ZETO Software za przybycie na turniej.

Turniej rozpoczął się minutą ciszy, która była hołdem pamięci dla niedawno zmarłego pracownik firmy ZETO Software Pana Lubomira Worobla. Świętej pamięci Pan Lubomir byl wieloletnim przyjacielem ZSZ, który będąc kapitanem reprezentacji ZETO w piłce halowej i siatkówce zawsze brał udział w turnieju.

I miejsce zajęła drużyna PORKON
II miejsce zajęła drużyna PRDB
III miejsce zajęła drużyna NADLEŚNICTWO ORNETA
Na godnej IV pozycji znalazła się drużyna ZSZ.

Mistrzem Strzelców był Sebastian Marijko, który w turnieju zdobył aż 8 goli dla swojej drużyny.

Serdecznie dziękujemy OSiR za pomoc w zorganizowaniu imprezy oraz wszystkim przedsiębiorcom za fantastyczną grę.