Kurs ECDL Profile

Uczniowie naszej szkoły brali udział w kursie z zakresu kompetencji Europejskiego Certyfikatu Umiejętności Komputerowych, organizowanym przez Fundację na rzecz integracji zawodowej, społecznej oraz rozwoju przedsiębiorczości VIA w ramach projektu Edukacja, certyfikacja, kwalifikacje.

Kurs prowadzony przez Jacka Sochackiego ukończyły 24 osoby, które po zdaniu egzaminów certyfikacyjnych uzyskały potwierdzenie kompetencji ECDL w zakresie podstaw pracy z komputerem i w sieci, przetwarzania tekstów, obsługi arkuszy kalkulacyjnych, bezpieczeństwa w sieci i rozwiązywania problemów.

Gratulujemy uczestnikom uzyskania umiejętności oraz certyfikatów, które niewątpliwie uatrakcyjnią ich pozycję na rynku pracy.