Życzenia i podziękowania dyrektora szkoły

Szanowni Rodzice,

Kochane Dzieci,

Drodzy Nauczyciele i Pracownicy Szkoły

Szanowny Starosto Powiatu Lidzbarskiego

Rok szkolny 2019/2020 był wyjątkowo trudnym rokiem. Nie raz musieliście stawić czoła różnym wyzwaniom.

Drodzy Uczniowie!

Za Wami okres ciężkiej pracy, wielu doświadczeń i przeżyć. Gratuluję Wam wszystkim!!!  Szczególnie tym spośród Was, którzy swoją pracowitością i systematycznością osiągnęli sukcesy w nauce. Dziękuję Wam za trud, wysiłek, zaangażowanie w zdobywaniu nowych umiejętności. Jednocześnie dziękuję tym, którzy godnie reprezentowali naszą szkołę podczas konkursów i zawodów sportowych.

Przed Wami wakacje, czas zasłużonego wypoczynku. Pamiętajcie jednak, że ten czas radosnej swobody
i zabawy nie zwalnia Was z obowiązku dbania o swoje i innych bezpieczeństwo. Proszę, bądźcie rozważni
i ostrożni!

Drodzy Absolwenci, uczniowie klasy III Szkoły Branżowej I stopnia!

Dzisiaj również w sposób szczególny zwracam się do Was. Wiem, że czas nauki w szkole i na praktycznej nauce zawodu pozwolił zdobyć wiedzę, doświadczenie i odwagę na dalszą drogę życia. Mam pewność, że jesteście doskonale przygotowani do dorosłego życia.

Szanowni Rodzice!

Chciałbym również Wam podziękować za współpracę, za wszelkie działania wspierające ZSZ CKU, za zrozumienie oraz zaangażowanie w naukę zdalną. Wszystkim Rodzicom, na czele z Radą Rodziców szkoły, ogromnie dziękuję.

Szanowne Grono Pedagogiczne, Pracownicy Szkoły!

Dziękuję Wam za włożony trud, za życzliwość i troskę o kształtowanie właściwych postaw naszej młodzieży. Z różnych powodów nie był to dla nas łatwy rok. Tym bardziej dziękuję więc Wam za podejmowany w codziennej pracy wysiłek.

Szanowny Starosto Powiatu Lidzbarskiego!

Dziękuje Panu Janowi  Harhajowi Staroście Powiatu Lidzbarskiego za wspieranie inicjatyw, które składają się na budowanie pozytywnego wizerunku szkoły. Dziękuję za pomoc, życzliwość a przede wszystkim za zrozumienie. Życzę dalszych sukcesów w działalności zawodowej i powodzenia w realizacji życiowych zamierzeń.

Życzę Wszystkim udanego i spokojnego wypoczynku. Odpoczywajcie bezpiecznie, nabierajcie sił do dalszej nauki i pracy bo wierzę, że po wakacjach wrócimy do normalności i wspólnej nauki w ławkach szkolnych. Do zobaczenia w nowym roku szkolnym 2020/2021.

Krystyna Badyda

Dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych