śp. Henryk Kaczmarek – 1989 – 2004

Henryk Kaczmarek
Wśród młodzieży znany pod pseudonimem „ czarodziej ”, ze względu na tajemnicze ruchy palcami oraz uśmiech na twarzy. Człowiek bardzo aktywny
w środowisku, autor wielu inicjatyw społecznych. Bardzo zależało mu na wizerunku naszej placówki w środowisku, stąd pomysły na kolejne typy szkół ( technikum i szkoła policealna) nowe kierunki kształcenia, modernizacja bazy dydaktycznej i lokalowej. Przygotował dokumentację pod budowę nowego skrzydła szkoły.
Był świetnym psychologiem i detektywem, choć takiej podyplomówki nie ukończył. Zarówno młodzież, jak i pracownicy mogli liczyć na sprawiedliwe rozstrzygnięcia problemów, kolejne szanse na naprawę swoich błędów. Oklaskiwany podczas studniówek i apeli szkolnych, niezmordowany w tańcu, dusza towarzystwa.