DZIEŃ WIOSNY W ZSZ NA SPORTOWO

Dzień wiosny, który przez młodzież zwany jest potocznie dniem wagarowicza w naszej szkole odbył się pod hasłem Dnień Sportu.

Nauczyciele:

• Pan Robert Sielicki,
  • Pani Alicja Niedźwiecka,
  • Pan Wojciech Kijanko

w sposób wesoły, zabawny a nade wszystko profesjonalny zmobilizowali  wszystkich uczniów oraz nauczycieli do wspólnej sportowej zabawy.

Młodzież  ZSZ z uśmiechem, determinacją oraz umiejętnością zabawy brała udział i rywalizowali w czterech konkurencjach:

• badmintonie,
  • tenisie stołowym,
  • przeciąganiu liny,
  • torze przeszkód.

Klasyfikacja przedstawia się następująco:

BADMINTON
I miejsce MATEUSZ BOGACKI
II miejsce  KRZYSZTOF RADEK
III miejsce  FILIP SZYSZKO

TENIS STOŁOWY
I miejsce MICHAŁ KUPNIEWSKI
II miejsce  JULIAN SZCZUROWSKI
III miejsce  SZYMON JUTCZYK

PRZECIĄGANIE LINY
I miejsce klasa IVTI/TL
II miejsce klasa I TE

TOR PRZESZKÓD
I miejsce klasa I TE
II miejsce  klasa I TI

Warto nadmienić,  że sportowa postawa uczniów zachęciła nauczycieli do wykazania się sportowymi talentami kadry ZSZ. Śmiechu i radości nie było końca.
Serdecznie gratulujemy najlepszym z najlepszych oraz każdemu, kto włączył się w zabawę i miło spędził pierwszy dzień wiosny na boisku Ośrodku Sportu i Rekreacji w Ornecie.
OSiR serdecznie dziękujemy za otwartość na współpracę i pomoc przy organizacji imprezy.
Dziękujemy i gratulujemy pomysłodawcom i organizatorom: Pani Ali Niedźwieckiej, Panu Wojtkowi Kijanko i Panu Robertowi Sielickiemu za fantastyczną imprezę sportowa.