Niebiańkie fakty, czyli jasełka bożonarodzeniowe w ZSZ

Młodzież naszej szkoły pod opieką Pani Iwony Szcząchor przygotowała wspaniałe, ciekawe i oryginalne jasełka.

Dziennikarki Niebianskich faktów zrelacjonowały wszystkim wydarzenia z Betlejem. Narodziny Pańskie skometowali pasterze, królowie oraz aniołki i diabełki.

Pięknym szlifem jasełek były wokalne występy naszej młodzieży.

Podniosłości tej uroczystości dodali nasi wspaniali goście ze Środowiskowy Dom Samopomocy w Henrykowie, a pracowniczki instytucji wykonały ukraińskie pastorałki, które sprawiły, że każdy z nas zastygł pod ich wrażeniem.

Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego Dominik Trociuk złożył w imieniu całej społeczności uczniowskiej najserdeczniejsze życzenia świąteczne.

Serdecznie dziękujemy za przyjęcie zaproszenia, a młodzieży dziękujemy za dostarczenie cudownych emocji podczas oglądania Niebiańkich faktów.