Inauguracja roku szkolnego 2022/2023 w Zespole Szkół Zawodowych

Uroczystym apelem rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Dyrektor Szkoły Pani Krystyna Badyda powitała wszystkich przybyłych nauczycieli, rodziców oraz uczniów.

Szczególnie gorąco powitała 104 nowoprzybyłych uczniów, którzy dziś rozpoczęli swoją przygodę edukacyjną w naszej szkole na kierunku:
  • technik informatyk,
  • technik logistyk,
  • technik energetyk,
  • oraz w klasie wielozawodowej.
W naszej szkole będzie pobierać naukę aż
287 uczniów.
Zebrani otrzymali od Dyrektora Szkoły życzenia sukcesu, spełnienia i zadowolenia z wybranego kierunku, zawodu i szkoły.
Podczas dzisiejszego apelu nie zabrakło również oddania czci minutą ciszy wszystkim, którzy dzielnie walczyli i ginęli w czasie II wojny światowej.
Na zakończenie dzisiejszej uroczystości Pani Krystyna Badyda przypomniała, że to od naszej motywacji, zapału, postawy oraz podejścia do obowiązków szkolnych zależy jaki będzie ten rok.
Wierzymy, że będzie doskonały.