Stypendia przyznane

Podczas środowego posiedzenia rady pedagogicznej wytypowano na wniosek Samorządu Uczniowskiego stypendystów:

Prezesa Rady Ministrów

• Ada Hawryluk średnia ocen 5,53 i jest to najwyższa średnia w szkole!Ada jest uczennicą pięcioletniego technikum.
  • Wiktoria Janowska średnia ocen 5,50 i jest to najwyższa średnia w szkole wśród absolwentów gimnazjum. Wiktoria jest uczennicą czteroletniego technikum.

Starosty Powiatu Lidzbarskiego

Uczniowie czteroletniego technikum:

• Magdalena Talarek średnia ocen 5,47

Uczniowie pięcioletniego technikum:

• Anna Dworak średnia ocen 5,47
  • Adam Bieryndo średnia ocen 5, 43

Są to fantastyczni uczniowie, którzy chętnie reprezentują szkołę w konkursach i olimpiadach. Nauka jest ich pasją i realizują się podczas zajęć. Cechuje ich sumienność, wysokie poczucie obowiązku i konkretny plan kariery zawodowej. Z uśmiechem na twarzy angażują się również w działania na rzecz szkoły, miasta i wolontariatu.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów