Gala kończąca rok szkolny 2021/2022

Dzisiejszy dzień był szczególnie ważny dla klas III Szkoły Branżowej I Stopnia, gdyż stali się pełnoprawnymi absolwentami. Jest to historyczne wydarzenie, gdyż po raz ostatni żegnaliśmy absolwentów gimnazjum.

Podczas dzisiejszego pożegnania płynęły słowa gratulacji i uznania dla wytężonej pracy trzecioklasistów składane przez Dyrektora Szkoły Panią Krystynę Badydę oraz wychowawców: Panią Ałłe Kijanko i Zbigniewa Stawskiego.

Wyrazy uznania kierowane do grona pedagogicznego wyrazili absolwenci Karolina Bigaj i Tomasz Ostrowski. Przedstawiciel całej społeczności uczniowskiej Paulina Postek podziękowała odchodzącym uczniom za przyjaźń i wspólnie spędzone trzy lata.

Wychowawca Pani Ałła Kijanko pogratulowała sukcesów uczniom:

• Karolinie Bigaj,
  • Fabianowi Budzyńskiemu,
  • Dawidowi Fiedukowicz,
  • Damianowi Gałązce,
  • Natali Kawce,
  • Konradowi Lipińskiemu,
  • Dawidowi Lindorf.

Natomiast wychowawca Pan Zbigniew Stawski uścisnął dłoń:

• Sebastianowi Siwikowi,
  • Janowi Szybko.

Uczniowie przez trzy lata nauki wykazywali się wysoką średnią i wspaniałą mobilizacja do nauki.

Wszyscy absolwenci wpisali się w pamięć, jako ciężko pracujące osoby. Jednym nauka przychodziła trudniej, innym łatwiej, ale wszystkich łączyła silna motywacja, która została doceniona.

Absolwenci, życzymy Wam cudownej przyszłość, byście z łatwością zakładali własne działalności, byście mieli wyrozumiałych przełożonych, a wasze konta były zawsze zasilone.

Dziękujemy i nie zapomnijcie o nas.
Nauczyciele i Uczniowie ZSZ.