Stypendia naukowe za rok szkolny 2021/2022.

Lokalny Program wyrównywania szans edukacyjnych i wspierania edukacji uzdolnionych dzieci i młodzieży szkół podstawowych oraz szkół ponadpodstawowych

Zgodnie z Regulaminem "Lokalnego Programu wyrównywania szans edukacyjnych i wspierania edukacji uzdolnionych dzieci i młodzieży szkół podstawowych oraz szkół ponadpodstawowych" będących załącznikiem do Uchwały nr BRM.0007.60.2021 z 27 października 2021 najważniejsze informacje:

1. Wnioski składamy w Urzędzie Miejskim w Ornecie w Sekretariacie w terminie do 30 czerwca  2022 r. (wniosek do pobrania w załączniku). Wnioski pozostaną bez rozpatrzenia jeżeli będą złożone po terminie lub braki formalne nie zostaną uzupełnione w wyznaczonym terminie.

2. w załączeniu uchwała (paragraf 5 opisuje kto może ubiegać się o stypendium)

3. przypominamy kto może ubiegać się o stypendium: dzieci i  młodzież pobierająca naukę na terenie danej jednostki samorządu terytorialnego bez względu na miejsce zamieszkania.

Informacje dotyczące stypendium: Urząd Miejski w Ornecie, nr tel. 55 22 10 229