Uczniowie ZSZ biorą udział w Olimpiadzue Logistycznej

Uczniów klasy 2TL, 3P TL, 3G TL godnie reprezentują naszą szkołę w Olimpiadzie Logistycznej.

Podczas rozwiązywania testu on line uczniowie mieli możliwość nie tylko sprawdzenia, ale przede wszystkim pochwalenia się swoją wiedzą. Każdy uczestnik olimpiady po wykonaniu testu otrzymał od razu informację o ilości zdobytych punktów i czasie w jakim wykonał zadanie. Wyniki i czas wykonania zadań wprawiają nas w dumę

Już 18go lutego zostaną ogłoszone oficjalne wyniki, a tym samym informacja o tym, kto zakwalifikował się do II go etapu.

Rozwiązanie testu wywołało u uczniów wiele emocji i radości,szczególnie jak każdego pochwaliła nauczycielka przygotowująca młodzież do olimpiady Pani Paulina Andrzejewska.