Jubileusz Pracy

Andrzej Rosiewicz śpiewał....Czterdzieści lat minęło jak jeden dzień. Słowa tej piosenki pięknie komponują się ze stażem pracy Pana Marka Paluszka.

W związku z tak pięknym jubileuszem pracy Uczniowie ZSZ podczad środowego apelu zaśpiewali Panu Markowi pieśń Sto lat.

Grono Pedagogiczne oraz wszyscy pracownicy złożyli serdeczne życzenia, które zostały zwieńczone miłym upominkiem.

Z okazji 40-lecia pracy zawodowej Dyrekcja, nauczyciele i pracownicy oraz uczniowie życzyli Panu Markowi Paluszkowi, aby ten Jubileusz był powodem do zadowolenia i satysfakcji z wykonywanego zawodu, a także bodźcem do dalszego działania. Życzyli, by kolejne lata pracy upływają w poczuciu spełnienia, w dobrym zdrowiu i pomyślności.