Dzień Edukacji Narodowej

Tradycją obchodów DEN jest udział nauczycieli i uczniów ZSZ w Powiatowych Obchodach Dnia Edukacji Narodowej w Lidzbarku Warmińskim.

Podczas uroczystego spotkania Starosta Powiatu Lidzbarskiego Pan Jan Harhaj wręczył nagrody, które były podziękowaniem za osiągnięcia w sferze zawodowej.

Z wielką dumą pragniemy poinformować, że Nagrodę Starosty Powiatu Lidzbarskiego otrzymała Pani Dyrektor ZSZ Krystyna Badyda. Pani Krystyna Badyda jest fantastycznym dyrektorem, który dba o rozwój placówki, wspiera nauczycieli i docenia ucząca się w murach szkoły młodzież. Cieszymy się, że jej ciężka praca została doceniona przez Starostę.

Nagrodę Starosty Powiatu Lidzbarskiego otrzymał również kierownik szkolenia praktycznego Pan Wojciech Kijanko. Pan W. Kijanko rewelacyjnie pełni swoją funkcję, jest sumiennym nauczycielem, a przede wszystkim serdecznym kolegą, który wnosi w mury szkoły mnóstwo radości. Jesteśmy szczęśliwi, że jego praca została nagrodzona przez Starostę.

Pan Starosta wręczył również nagrody uczniom naszej szkoły. Wśród młodzieży ZSZ jest wiele zdolnych i utalentowanych osób. Jednak na szczególne uznanie zasługują:
Marcel Kiciński,
Szymon Markowski,
Dominika Osica,
Wiktoria Janowska.

Uczniowie otrzymali Stypendium Naukowe Starosty Powiatu Lidzbarskiego.

Dwóch uczniów otrzymało Stypendium Prezesa Rady Ministrów, a są to:
Jakub Matuk,
Kacper Marzecki.

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.