Stypendia Prezesa Rady Ministrów 2020

29 września na stronie Kuratorium Oświaty w Olsztynie została opublikowana lista stypendystów Prezesa Rady Ministrów.

Rada Pedagogiczna podczas czerwcowego posiedzenia wytypowała dwóch kandydatów do Stypendium Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2020/2021, na podstawie osiągnięć uczniów w roku szkolnym 2019/2020.
Michał Szadziewski uczeń klasy III TI oraz Artur Gliński uczeń klasy II TI odznaczają się wybitnymi osiągnięciami edukacyjnymi nie tylko w dziedzinie tworzenia witryn internetowych. Nie jest im straszny żaden język programowania. Przyszli informatycy odznaczają się jasno określonym celem i samodyscypliną.
4 i 5 listopada stypendyści odebrali dyplom z rąk Pani Dyrektor Krystyny Badydy.
Michale i Arturze...gratulujemy Wam serdecznie i życzymy dalszych sukcesów.