Wielki sukces egzaminacyjny ZSZ

Dominika, Julia, Alicja, Tymoteusz, Kacper Natalia, Kewin, Mateusz, Wiktoria, Izabela, Dawid, Jakub, Oliwia, Karolina, Magdalena i Paweł składają serdeczne podziękowania Pani Barbarze Popiel za rewelacyjne przygotowanie do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe.
 Uczniowie klasy IV technik logistyk, w styczniu 2020 roku przystąpili do egzaminu zawodowego.  Zdali go w 100% i  mury szkoły opuścili jako wykwalifikowani logistycy!

Pani Barbara Popiel doskonale przygotowała młodzież do wyzwania egzaminacyjnego. Dzięki jej determinacji, sile wewnętrznej, zaangażowaniu i odpowiedniemu doborowi form i metod nauczania uczniowie ZSZ odnieśli niebagatelny sukces! Zadanie to nie było łatwe, gdyż egzamin zawodowy składa się z dwóch części: praktycznej i teoretycznej.  Żeby zdać egzamin w części praktycznej należy uzyskać 75% poprawnych odpowiedzi, a w części teoretycznej 50%. Tylko odpowiednia motywacja i świadomość korzyści płynących z ciężkiej nauki mogą zagwarantować, tak piękną zdawalność. Z dumą możemy powiedzieć, że uczniowie ZSZ  posiadają to wszystko!

W roku szkolny 2020/2021 pod skrzydłami Pani Barbary Popiel są kolejne roczni. Klasy pierwsze, drugie i czwarte są bardzo dumne, że prowadzi ich dobry pedagog, który jest dla nich przewodnikiem i mistrzem w meandrach logistyki.

Jeszcze raz gratulujemy absolwentom ZSZ wspaniałego wyniku egzaminacyjnego, a Pani Barbarze Popiel umiejętności wydobywania z młodzieży tego co najlepsze.