Obchody Dnia Nauczyciela

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego zorganizowali miłą niespodziankę dla wszystkich nauczycieli i pracowników oświaty.
Przewodniczący SU Kacper Wiśniewski wraz ze skarbnikiem Patrycją Jaroń oraz Anią Łokuciejewska i Zosią Lipiak złożyli życzenia wszystkim pracownikom szkoły. W imieniu całej społeczności uczniowskiej delegacja SU podziękowała za pomoc w realizacji edukacyjnych celów oraz za trud inwestowany w każdą przeprowadzona lekcję.
Bardzo miłym akcentem dzisiejszego spotkania była słodka niespodzianka przygotowana przez Samorząd Uczniowski.
Dopełnieniem spotkania były serdeczne życzenia płynące od Pani Dyrektor, która podziękowała wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły za serce wkładane w realizację swoich obowiązków. Pani Dyrektor wręczyła Nagrody Dyrektora. Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy.

Nauczyciel też był dzieckiem! Choć dla wielu to nieprawdopodobne, ale nauczyciele też mieli kilka i kilkanaście lat;) Zgadnijcie kto jest na zdjęciach.