ENERGETYCY W DZIAŁANIU

Dzięki otwartosci i gościnność ZUH Inst i Art Elek Wiśniewski Nidzica Spzoo uczniowie z klasy I oraz II kształcący się w zawodzie technik energetyk mieli niepowtarzalną okazję uczestniczyć w szkoleniu branżowym.

Szkokenie odbyło się w ramach projektu "Wyspecjalizowany Elektryk/Elektroenergetyk".
Ogromna wiedza teoretyczna oraz praktyczna zdobyta podczas spotkania tylko uświadomiła tym młodym ludziom, że dokonali dobrego wyboru ksztacac się na kierunku technik energetyk.
Dziś zdobyli kolejny certyfikat, tym samym wzbogacili swoje CV o kolejny bardzo ważny dokument potwierdzający ich nowe umiejętności.
Koordynatorem wyjazdu była Pani Jolanta Wasylczyszyn-Krawczyk, a opiekunkami grupy: Pani Alicja Niedźwiecka i Pani Agnieszka Fabiszewska.