INFORMATYCY I LOGISTYCY Z ORNETY NA EUROPEJSKIM RYNKU PRACY - 2 EDYCJA

Dzisiejszy dzień to prawdziwa gratka dla naszej zdolnej młodzieży

Logistycy oraz informatycy dzisiejszy dzień spędzili w Centrum OES Platamonas.
Informatycy pod okiem koordynatora tworzyli stronę html posługując się językiem css.
Natomiast logistycy byli skoncentrowani na tansporcie oraz aplikacjach z nim związanymi. Omówili zagadnienia związane z rodzajami transportu oraz tworzyli klienta na mapie.
Warto dodać, że przez cały czas praktyk nasi uczniowie komunikują się w języku angielskim.
Nasza młodzież po wytężonej pracy znalazła również czas na relaksujący spacerek. Wraz z Panem Wojciechem Kijanko i Panem Robertem Sielickim pokonali 15 kilometrów idąc brzegiem morza podziwiali piękno greckiego krajobrazu.
Wieczór spędzają na razmowach i śpiewie.
To był bardzo dobry dzień. To jest bardzo dobry wieczór....niech trwa.
Projekt o numerze 2023-1-PL01-KA122-VET-000137450 realizowany na zasadach Program Erasmus+ w ramach projektu Zagraniczna mobilność edukacyjna uczniówi absolwentów oraz kadry kształceniazawodowego finansowanego ze środków ProgramuFERS.