DZIEŃ WIOSNY W ZSZ

21 marca uczniowie wraz z nauczycielami naszej szkoły przywitali kalendarzowy pierwszy DZIEŃ WIOSNY.

Mimo, że pogoda nie była wiosenna, to zapal uczniów do przywitania najpiękniejszej pory roku był ogromny.
Młodzież ZSZ oprowadziła Marzannę po orneckich ulicach informując tym samym, że nastał oficjalny kres rządów zimy.
Młodzież ubrana na kolorowo, wesoło z kwiatami we włosach witała wiosnę:
piekąc kiełbaski na ognisku szkolnym,
rozgrywając międzyklasowy mecz,
oglądając film,
rozwiązując quizy i rebusy przedmiotowe,
biorąc udział w planszowisku,
tańcząc belgijkę.
Wraz z uczniami i nauczycielami wiosnę przywitał tez jeż, który przytuptal na ognisko naszej młodzieży.
Oczywiście wszystko było tak słodkie, jak wata cukrowa, która była tego dnia rozdawana młodzieży.
Tego dnia, każdy z nas znalazł coś dla siebie. Było tanecznie, filmowo, sportowo oraz naukowo, bo warto dodać, że ogromnym zainteresowaniem cieszyły się rebusy matematyczne oraz z jezyka angielskiego.
Serdecznie dziękujemy za pomoc i wsparcie otrzymane od Centrum Kultury i Biblioteka Miejska w Ornecie Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ornecie. Jak zawsze możemy liczyć na was.
Ogromne brawa należą się głównym koordynatorom przedsięwzięcia, czyli Pani Iwonie Szcząchor i Panu Robertowi Sielickiemu.
Dziękujemy naszej młodzieży, która wykazała się niesamowitą kreatywnością podczas przygotowania całej imprezy.
Dziękujemy nauczycielom, którzy nie tylko pozwolili rozwinąć skrzydła młodzieży, ale również włączyli się w zabawę.
TO BYŁ DOBRY DZIEŃ