SUKCES, SUKCES, SUKCES MŁODZIEŻY ZSZ NA OLIMPIADZIE ZUSowa

Ambicje i aspiracje to pragnienia, które definiują młodzież ZSZ. Wielu uczniów nieustannie podnosi swoje kwalifikacje, poszerza horyzonty myślowe i poznawcze, a przede wszystkim weryfikuje ich poziom biorąc udział w konkursach i olimpiadach.

Trójka wspaniałych i bardzo pracowitych uczniów klasy VTI/TL, czyli:
PAULINA SZTADHAUS
MACIEJ CYRKLAFF
PATRYK LANGO
wzięła udział w II etapie OLIMPIADY ZUSowej edycja 2024/2025, której organizatorem byl Zakład Ubezpieczeń Społecznych.
333 najlepsze trzyosobowe zespoły rozwiązywały test wielokrotnego wyboru składający się z 25 pytań.
Mimo, że zakres wiedzy był obszerny, a test nie należał do najłatwiejszych to trzymamy mocno kciuki za naszych olimpijczyków i z niecierpliwością czekamy na wyniki.
Nad doskonałym przygotowaniem młodzieży czuwała nauczycielka przedmiotów zawodowych logistycznych Pani Paulina Andrzejewska, której serdecznie dziękujemy i gratulujemy.